Hakkımızda
13396
nb-3-3-2,nimble-no-local-data-skp__post_page_13396,nimble-no-group-site-tmpl-skp__all_page,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,bridge-core-1.0.6,sek-hide-rc-badge,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

“Academic Support, üniversiteler, okullar, kolejler ve dil okulları ile yakın işbirliği içinde çalışarak, öğrencilere ve profesyonellere yönelik kaliteli eğitim hizmetleri sunmaktadır. İzmir merkezli faaliyetlerine başlayan Academic Support, aynı zamanda Azerbaycan’ın Bakü ve Gence şehirlerinde ile Gürcistan’ın Marneuli şehrinde ofisleri bulunan köklü bir danışmanlık kuruluşudur.

Öğrenci ve profesyonellerin yurtdışı eğitim süreçlerini yönetmede uzmanlaşmış eğitim danışmanları ile bir araya getiren Academic Support, deneyimli ve yenilikçi bir ekiple yurtdışı eğitim fırsatlarını sizlere sunmaktadır. Danışmanlık hizmetleri kapsamında, öğrencileri yurtdışı eğitim yolculuklarına hazırlamak, doğru tercihler yapmalarına rehberlik etmek temel amacımızdır. Kurulduğu günden bu yana tüm üniversitelerin, okulların ve dil okullarının resmi temsilciliğini üstlenen kuruluşumuz, öğrencilere en iyi danışmanlık hizmetini sunarak onları yurtdışındaki eğitim deneyimine başarılı bir şekilde hazırlamaktadır.

Academic Support, danışmanlarının geniş bilgi birikimi, sahip oldukları deneyimler ve ziyaret ettikleri okullar hakkındaki detaylı bilgilerle karar verme aşamasında sizlere rehberlik etmektedir. Bu sayede, doğru ve pişmanlık yaşamayacağınız bir eğitim seçimi yapmanızı sağlamaktadırlar.

Hayatınızı planlarken attığınız adımlar, sizi sadece daha iyi yerlere taşımakla kalmaz, aynı zamanda kariyerinizi geliştirmenize, vizyonunuzu genişletmenize ve zorlukları daha kolay aşmanıza yardımcı olabilir. Academic Support Danışmanlık, gençlere ve yurtdışı eğitim hedefi olan her bireye, kurulduğu günden bu yana hedeflerine ulaşmalarında profesyonel eğitim danışmanlığı sunarak yanlarında olmaktadır. Her aşamada öğrencilere kaliteli hizmet sunan danışmanlarımız, okul seçiminden yurtdışına çıkışa kadar süregelen eğitim süreçlerinde öğrencilere destek olmakta ve bu yolculukta rehberlik yapmaktadırlar.

Bu bağlamda, anlaşmalı oldukları üniversite, okul ve dil okullarında eğitim almak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunan Academic Support Danışmanlık, 2021 yılı Kasım ayında faaliyete geçmiş olup bugüne kadar 500’e yakın öğrencinin rehberliğini yaparak başarılarına destek sağlamıştır.”