Üniversite Başvuru Süreci
16453
nb-3-3-2,nimble-no-local-data-skp__post_page_16453,nimble-no-group-site-tmpl-skp__all_page,page-template-default,page,page-id-16453,bridge-core-1.0.6,sek-hide-rc-badge,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Üniversiteye Kabul Süreci

Danışmanlarımız, yalnızca temsil ettiğimiz üniversiteleri değil, kişisel, akademik ve finansal profillerinize/parametrelerinize en uyğunu  seçmenize olanak tanır. Taleplerinizi kapsamlı bir şekilde inceledikten sonra danışmanlarımızın sahip olduğu zengin bilgi ve uzmanlıkla zamandan ve paradan tasarruf edebiliriz, sizi uygun üniversiteye yönlendirebiliriz.

Öğrenci ve danışman için eğitimli bir karar almak çok önemlidir. Kapsamlı bir öğrenci kapasitesi ve gereksinimleri analizinden sonra, üniversite belirlenir. Profilinizi inceledikten sonra, uzmanlarımız birkaç uygun üniversite seçecektir. Öğrenciler ve velileri ile istişare ettikten  sonra üniversite başvuru süreci tamamlanıyor. Öğrencinin doğru bölümü seçmesi için  danışmanlarımızın yönlendirme yapmanızı sağlamasıdır. Danışmanlarımız, kurumlar ve ülkeler çapındaki kabul süreçlerinde derinlemesine eğitim almıştır ve öğrencilerin katılmak istedikleri tesislerle bağlantı kurmasına yardımcı olur.